Ekskursijas

Svētceļnieku grupām var tikt organizētas ekskursijas (uz labdarības pamata) – latviešu, krievu vai angļu valodā.

Ekskursijas klostera teritorijā vada tikai klostera gidi.

Ekskursijas laikā tiks pastāstīts par klostera vēsturi, par brīnumdarošo Jakobštates Dievmātes ikonu, kā arī būs iespēja iepazīties ar divām klostera baznīcām.

Ekskursijas ilgums ir ap 25 minūtēm.

Tiem, kas taisās apmeklēt Svētā Gara klosteri, ir jāpievērš uzmanību savam izskatam: vīriešiem nedrīkst būt šortos vai pludmales t-kreklos, kā arī, ienākot baznīcā, jānoņem cepures. Sievietēm tiek rekomendēts būt svārkos zem ceļiem (?), kā arī ar aizsegtu galvu.

Ekskursijas var tikt organizētas:

Pirmdien-sestdien – no 10:00 līdz 16:00;

Pārtraukums – no 13:00 līdz 13:30.

Svētdien – no 12:30 līdz 15:00.

Lielajos un baznīcas altārsvētkos ekskursijas netiek organizētas, neskaitot dažus izņēmuma gadījumus.

Kristus Augšāmcelšanās un Kristus Piedzimšanas svētkos, kā arī Lielā gavēņa dienās ekskursijas tiek organizētas īpašajā kārtībā.

Pieteikties ekskursijai nepieciešams ne vēlāk kā par vienu nedēļu pirms, piezvanot pa tālruni: +371 20 451 706.

Ēdināšanas jautājumus (svētceļnieku grupām) var aprunāt, piezvanot pa tālruni: +371 29 504 415.