Apmeklēt klosteri

Apmeklējiet klosteri

Izmitināšana klosterī

Dievlūdzējiem ir iespēja pārnakšņot klosterī. Svētceļnieku ērtībai klosterī ir divas astoņvietīgas un viena četrvietīga celle.

Pēc iepriekšējās saskaņošanas ir iespēja izmitināt klostera teritorijā grupu arī līdz 50 cilvēkiem.

Pēc klostera noteikumiem vīrieši un sievietes tiek izmitināti atsevišķās cellēs, bet pēc saskaņošanas ir iespēja izmitināt vecu pāri, kā arī ģimenes ar bērniem, vienā cellē.

Klosterī nevar tikt izmitinātas personības, kuram nav uz rokām personu apliecinošu dokumentu, kā arī personības, kurām ir apkārtējiem cilvēkiem bīstamas slimības un kaitīgas atkarības aktīvā fāzē (alkohola vai narkotiku).

Svētceļnieki, kuri tiek izmitināti klostera viesnīcas cellēs, apņemas glabāt pienācīgo ārējo izskatu, kā arī turēties pie klostera noteikumiem.

Katrā klostera viesnīcas stāvā atrodas viss, kas ir nepieciešams īslaicīgai dzīvošanai: gultas veļa, izlietne, tualete. Pietam klosteris piedāvā svētceļniekiem ēdināšanu trīs reizes dienā (klostera trapeza).

Par izmitināšanu klostera teritorijā netiek prasīta konkrēta apmaksa. Klostera viesi izmanto piedāvātos labumus par brīvu un pēc vēlmes var veikt labprātīgu ziedojumu.

Svētceļniekiem, brīvprātīgajiem, darbiniekiem:

Pieņemšana klosterī ir iespējama tikai pēc iepriekšējās saskaņošanas.

Svētceļnieku, brīvprātīgo un darbinieku pieņemšanas laiks — 9:00-16:00.

Tālrunis tiem, kas taisās atbraukt uz klosteri: +371 29 504 415